Obchodní podmínky

 1. Jak nakupovat
  Vyberte si produkt z naší nabídky. Kliknutím jej vložíte do košíku, případně si zvolíte množství. Poté vyplníte formulář, zvolíte způsob dopravy a potvrdíte objednávku.
 2. Objednávka zboží
  Objednávky přes objednávkový formulář považujeme za závazné. Objednávky expedujeme s ohledem na rozvozové dny. Pokud je vámi vybrané zboží vyprodané informujeme vás a nabídneme jiné. Dostupnost zboží se odvíjí od aktuálních výrobních kapacit. Kupní smlouvu uzavíráme v momentě potvrzení objednávky e-mailem, popř. telefonicky. Při platbě online považujeme smlouvu za uzavřenou při zaplacení zboží.
 3. Cena zboží
  Ceny zboží jsou aktuální v momentě uskutečnění objednávky. Konečná cena se může s ohledem na hmotnost konkrétních kusů výrobků mírně lišit. Konečnou cenu vám sdělíme před převzetím objednávky.
  V ceně zboží nepočítáme dopravu – její cena se odvíjí od vybraného způsobu doručení.
  Cenu za zboží uvádíme za balení popř. za jednotku hmotnosti. Konečná cena odpovídá skutečně dodané hmotnosti.
 4. Dodání zboží Termín dodání zboží si vybíráte při potvrzení objednávky.

Zboží vám dovezeme na vámi zadanou adresu, kterou jste zadali při objednávce. Rozvážíme v  rozvozové dny. Zboží je možné si vyzvednout i osobně u nás nebo přímo na stánku, vždy však po předchozí domluvě. Cena za dopravu je uvedena při objednávce zboží.

5. Platba
Přijímáme platby pouze v hotovosti.

6. Zrušení objednávky

Objednávku připravujeme v den doručení, je možné ji zrušit den předem do 18:00. Pokud chcete objednávku, zrušit napište na: info@staroceske-uzeniny.cz.

7. Reklamační řád

Zboží je možné reklamovat dle obecně závazných právních předpisů. Pokud zjistíte pochybení ohledně výrobku, kontaktujte nás, nalezneme společné řešení.

8. Záruční podmínky

Na výrobky poskytujeme záruku dle data trvanlivosti uvedeném u výrobků při dodržení správných podmínek skladování. Datum trvanlivosti a podmínky skladování jsou uvedeny u každého z výrobků zvlášť.

 1. Ochrana osobních dat
  Nakládání s osobními údaji se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Odesláním objednávky nám udělujete souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním poskytnutých osobních údajů pro účely nákupu a prodeje zboží. Osobní údaje nám slouží pro vyřízení objednávky.
 2. Závěrečná ustanovení
  Odesláním elektronické objednávky přijímáte ustanovení obchodních podmínek včetně reklamačního řádu ve znění platném v den odeslání vaší objednávky, stejně jako platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného nebo balného.
 3. Základní údaje

Provozovatel potravinářského podniku

Staroceske–uzeniny.cz

Ivana Vajnerová
Mladoboleslavská 2251
276 01 Mělník
IČO 13728601.
Email: info@staroceske-uzeniny.cz

Tel.: 605180562, 731904144.

Nejsme plátci DPH.

Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku.